17.06.18

– uitslag 2018

Beste wandelaars,

Hieronder staat de uitslag van de 54e Kennedymars van Rijsbergen gewandeld op vrijdag 15 juni en zaterdag 16 juni 2018. Mocht u fouten zien in de uitslag of als u uw naam niet vermeld wilt hebben in de uitslag neem dan contact op met het secretariaat middels kennedyrijsbergen@gmail.com.   

Nr. Voornaam Achternaam Woonplaats Finishtijd
1 Bonico Gerpot Nieuwerkerk a/d Ijssel 9:43
2 Jan ’t Mannetje Ouddorp 9:43
3 Leonard Vermeulen Sint Willebrord 9:43
4 Antoine Hunting Braamt 9:47
5 Toos Hapers Gilze 10:21
6 Henri Matthijssen Rijsbergen 10:21
7 Eric Uyt de Haag Zundert 10:21
8 Martien van Achterberg Breda 11:00
9 Stijn de Keyser Rillaar 11:00
10 Ad van Heugten Beringe 11:06
11 Wim van Oorschot Wernhout 11:11
12 Rik Weverbergh Diepenbeek 11:11
13 Hans Pranger Handel 11:11
14 Zeeger van den Berg Alkmaar 11:23
15 Jan Wittekoek Oude Tonge 11:23
16 Arie Pieter Klootwijk Barendrecht 11:26
17 René Dekkers Etten-Leur 11:28
18 Gerard de Jong Dinteloord 11:29
19 Hermjan Barneveld Capelle aan de IJssel 11:35
20 Wim Sprangers Baarle-Nassau 11:35
21 Cees Vrolijk Etten-Leur 11:39
22 Frans van der Vaart Maastricht 11:43
23 Dick van Peer Sprang-Capelle 11:48
24 Rinus Meijers Sprang-Capelle 11:48
25 Jac Janssen Panninge 12:20
26 Petra Rommers Rijsbergen 12:32
27 Johan Rommers Rijsbergen 12:32
28 Jelis Rensen Ochten 12:32
29 Rob van Stuivenberg Breugel 12:32
30 Hans van Heeswijk Schijndel 12:32
31 Sjan Haest Rijsbergen 12:33
32 Maik Eijdems Heerlen 12:33
33 Kees Zwartbol Mijnsheerenland 12:35
34 Ton de Jong Boxtel 12:41
35 Gunter Luypaerts Borgerhout 12:42
36 Frank Druyts Wijnegem 12:42
37 Danny Lauryssens Ekeren 12:42
38 Maria Quirynen Beerse 12:47
39 Myriam Mondot Niederkorn 12:50
40 Gérard Agostino Niederkorn 12:51
41 Anton Meerveld Nijkerk 12:52
42 Dennis Heistek Breda 12:57
43 Yvonne Martens Breda 12:57
44 René Beukema Groningen 13:03
45 Marry Heuvelmans-Goudriaan Ouderkerk a/d Ijssel 13:05
46 Piet van der Kroft Reeuwijk Dorp 13:05
47 Piet Vellekoop Maarssen 13:14
48 Gerdien Vonder Apeldoorn 13:21
49 Eric van Bavel Etten-Leur 13:24
50 Dominique de Wulf Deinze 13:33
51 Pieter Klein Schelluinen 13:45
52 Anja Vonk Delft 13:54
53 Wim Bandsma HIlversum 13:56
54 Cees van der Linden Rijsbergen 13:58
55 Adriaan van den Dool Rotterdam 14:01
56 Rageni Goeptar-Sewnarain Hilversum 14:01
57 Theo Smit Heinkenszand 14:03
58 Lucy de Keiser – Clement Leiderdorp 14:03
59 Henny Beekers Rijsbergen 14:04
60 Jacobus de Bruin Sliedrecht 14:05
61 Mart Douven Ospel 14:06
62 Jeanne Dielemans Etten-Leur 14:07
63 Nettie van den Bemd Rijsbergen 14:08
64 Conny Magielse Etten-Leur 14:09
65 Jac de Bruin Etten-Leur 14:10
66 Jan Brosens Wortel-Hoogstraten 14:10
67 Hannie van der Lugt Vlaardingen 14:17
68 John Sprenkels Breda 14:28
69 Martijn Schoormans Breda 14:28
70 Marleen Ramakers Geldrop 14:28
71 Netje Goos-Van der Linden Rijsbergen 14:31
72 Annelies Huijberts Heesselt 14:31
73 Frank Godrie Wernhout 14:31
74 Leon van der Heijden Dongen 14:31
75 Paul Kaijser Amersfoort 14:31
76 Jan Steven Bakker Zeist 14:34
77 Johan Romme Emsworth 14:39
78 Jack Jaspers Schijf 15:00
79 René Suppers Tilburg 15:00
80 Chris Lauwen Roosendaal 14:59
81 Monique van der Slot Sassenheim 14:59
82 Peter Drenth Sassenheim 14:59
83 Jacqueline van Drongelen Puttershoek 14:59
84 Hans Lamers Delft 15:02
85 Willem van der Krogt Almere 15:04
86 Willem van de Sanden Nispen 15:06
87 Peter Godschalk Roosendaal 15:06
88 Trees Pas – Borst Breda 15:07
89 Martijn Wagemakers Montfoort 15:07
90 Henk van der Werf Linschoten 15:07
91 Corné Lips Galder 15:22
92 Leo van Opdorp Zundert 15:34
93 Jan van den Broek Zundert 15:34
94 Eelko Bakker Breda 15:40
95 Aris Gutteling Zwijndrecht 15:40