22.07.16

Uitslag Kennedymars Rijsbergen 2016

Uitslag Kennedymars Rijsbergen
Nr Totale looptijd Nr Naam Plaats
1 11 u 00 min 58 Jantinus Meints Woerden
2 11 u 57 min 17 Martien van Achterberg Breda
3 11 u 57 min  15 Toos Hapers Gilze
4 12 u 20 min 77 Adrie Ros Bergen op Zoom
5 12 u 20 min  18 Eric UytdeHaag Zundert
6 13 u 06 min 86 J Wittekoek Oude Tonge
7 13 u 06 min 87 Jac van Caulil Etten-Leur
8 13 u 10 min 97 Mol Etten-Leur
9 13 u 12 min 33 Ad Stevens Prinsenbeek
10 13 u 50 min 42 Jelis Rensen Ochten
11 13 u 50 min 48 Petra Rommers Rijsbergen
12 13 u 50 min 49 Johan Rommers Rijsbergen
13 13 u 56 min 39 Cees Vrolijk Etten-Leur
14 14 u 08 min 26 Vincent Beckers Valkenswaard
15 14 u 25 min 41 Jos Jochems Zundert
16 14 u 25 min 44 Lambert Panis Rijsbergen
17 14 u 25 min 37 Johan Kustermans Zundert
18 14 u 30 min 57 Cora Spruit Krimpen a/d Ijssel
19 14 u 30 min 40 Remy Levink Cuijk
20 14 u 35 min 52 René Beukema Groningen
21 14 u 40 min 92 R Heijne Geertruidenberg
22 14 u 40 min 50 Wim Krooswijk Raamsdonksveer
23 14 u 42 min 80 Piet Vellekoop Maarssen
24 14 u 45 min 9 Will Ubben Sweikhuizen
25 14 u 46 min 75 Jan Braspenning Beerse/Belgie
26 14 u 46 min 76 Maria Quirijnen Beerse/Belgie
27 14 u 50 min 19 Albert Dietvorst Tilburg
28 14 u 50 min 23 Pedro de Graaf Helvoirt
29 14 u 58 min 70 H van Heeswijk Schijndel
30 14 u 58 min 66 Martien Douven Ospel
31 15 u 00 min 34 Ron van Winden Zoetermeer
32 15 u 13 min 11 Piet van der Kroft Reewijk-Dorp
33 15 u 15 min 96 Jan van Zundert Teraar
34 15 u 30 min 6 Marleen Ramakers Geldrop
35 15 u 30 min 8 Wim Bandsma Hilversum
36 15 u 31 min 67 Alice Kapteijn-Verreoli Nunspeet
37 15 u 35 min 82 Wim van Oorschot Wernhout
38 15 u 35 min 84 Toon Dekkers Wernhout
39 15 u 35 min 29 Ton de Jong Boxtel
40 15 u 35 min 4 Tim Nunn Oostehout
41 15 u 39 min 27 Trees Pas-Borst Breda
42 15 u 39 min 30 Wim Sprangers Baarle Hertog
43 15 u 39 min 31 Corrie Sprangers Baarle Hertog
44 15 u 45 min 21 Jeanne Dielemans Etten-Leur
45 15 u 45 min 32 Jac de Bruin Etten-Leur
46 15 u 45 min 14 Jan Brosens Wortel/Belgie
47 15 u 45 min 35 Harrie van Wees Utrecht
48 15 u 45 min 73 Diny Meurs Ede
49 15 u 45 min 91 Gerrit Arfman Kapel-Avezaath
50 16 u 25 min 1 Adriaan van den Dool Rotterdam
51 16 u 30 min 38 Toos van Winden Berkel en Rodenrijs
52 16 u 30 min 68 Jenny Schemmekes Kampen
53 16 u 30 min 69 T Mulder Ureterp
54 16 u 45 min 81 Christian Kole Arnemuiden
55 16 u 45 min 28 Leon van der Heijden Dongen
56 16 u 50 min 5 Jacob van der Kooij Alphen a/d Rijn
57 16 u 50 min 43 Pauline Groot Breda
58 16 u 50 min 88 Magielse -Rokx Etten-Leur
59 17 u 00 min 74 Theo Martens Liempde
60 17 u 00 min 89 S Geluk Schermerhorn
61 17 u 05 min 36 Jan Steven Bakker Zeist
62 17 u 07 min 47 Willem van de Sanden Nispen
63 17 u 07 min 46 Leon Testers Schijf
64 17 u 07 min 62 Tim Borsje Rijsbergen
65 17 u 07 min 51 Lievine Peeters Breda
66 17 u 10 min 45 Ad Roks Rijsbergen
67 17 u 10 min 53 Ida Kustermans Etten-Leur
68 17 u 10 min 95 Marian Damen Rijsbergen
69 17 u 10 min 25 Monique van praat-Machielsen Breda
70 17 u 10 min 20 John Sprenkels Breda
71 17 u 10 min 22 Marga van Halteren Rijsbergen
72 17 u 20 min 93 Jan van den Broek Zundert
73 17 u 20 min 90 Leo van Opdorp Zundert
74 17 u 25 min 61 Els van Tetering Breda
75 17 u 28 min 2 Rien Hocque-Fieman Den Haag
76 17 u 28 min 63 Patrick Coppens Gilze
77 17 u 30 min 79 Wilfried Timmermans Lelystad
78 17 u 40 min 64 Wouter Kokx Gilze
79 17 u 40 min 71 Rinie welten Asten
80 17 u 40 min 16 Chris Lauwen Roosendaal
81 17 u 40 min 72 Jaap de Jong Apeldoorn
82 17 u 45 min 59 MariekeGuijt Leiden
83 17 u 50 min 24 Stephano van Dartel Etten-Leur
84 17 u 50 min 10 Roos Franken Rijsbergen
85 18 u 03 min 98 Sebastiaan Rietveld Chaam