25.06.17

Uitslag Kennedymars Rijsbergen 2017

Beste wandelaars,

Onze tijdregistratie heeft het helaas af laten weten.
Dus de uitslag lijst is opgemaakt van de doorkomst op ongeveer 200 meter voor de finish.En helaas zonder een finishtijd.

Hiervoor onze oprechte excuses.
Secr. Ludo Gommers

Video verslag ROS-tv

Nr Startnr Naam Plaats
1 3 Leonard Vermeulen St. Willibrord
2 33 Henri Mathijssen Rijsbergen
3 17 Toos Hapers Gilze
4 9 Martien van Achterberg Breda
5 88 René Dekkers Etten-Leur
6 54 Jan Wittekoek Oude Tonge
7 53 Adriaan Hollaar Sommelsdijk
8 75 Hans van der Helm Sittard
9 85 Geert Peters Retie   (B)
10 34 Arie-Pieter Klootwijk Barendrecht
11 15 Ad van Heugten Beringe
12 43 Jos Jochems Zundert
13 46 Arie-Pieter Kandelaars Deurne
14 80 Marco Bloemerts Soest
15 92 W. van Nieuwenhuizen Oud Gastel
16 58 Remy Levink Cuijk
17 32 Wilfried Timmermans Lelystad
18 57 Christiaan Kies Vlaardingen
19 72 E van den Bosch Zeist
20 78 D van Peer Sprang-Capelle
21 79 Rinus Meyers Sprang-Capelle
22 81 Jac Janssen Panningen
23 31 Jelis Rensen Ochten
24 77 Gunter Luypaerts Borgerhout  (B)
25 55 Petra Rommers Rijsbergen
26 56 Johan Rommers Rijsbergen
27 65 Guido Wouters Rijsbergen
28 7 Eric Uytdehaag Zundert
29 28 Johan Kustermans Zundert
30 100 Robert Heyne Geertruidenberg
31 99 Wiljan van Es Made
32 52 René Beukema Groningen
33 76 Piet Vellekoop Maarssen
34 70 Mart Douven Ospel
35 27 Marleen Ramakers Geldrop
36 18 Hans van Heeswijk Schijndel
37 91 Hans Klijn Standaardbuiten
38 4 Will Ubben Sweikhuizen
39 16 Bernadette Coolwijk-Bogers Oss
40 51 Ton de Jong Boxtel
41 36 René van Blokland Culemborg
42 50 Trees pas-Borst Breda
43 59 Anton van Meerveld Nijkerk
44 8 Twan van Duijnhoven Rijsbergen
45 25 Christ Daamen Rijsbergen
46 10 Piet van der Kroft Reeuwijk-Dorp
47 24 Ron van Winden Zoetermeer
48 66 Thijs Fopma Marum
49 5 Tim Nunn Oosterhout
50 19 Joasab Risamasu Tilburg
51 86 Johan Bogers Ossendrecht
52 22 Hans Lamers Delft
53 29 Ida Kustermans Etten-Leur
54 45 Jeanne Dielemans Etten-Leur
55 23 Liévine Peeters Breda
56 61 Diny Meurs Ede
57 37 Harrie van Wees Utrecht
58 73 Gerdien Vonder Apeldoorn
59 1 Adriaan van den Dool Rotterdam
60 11 René Suppers Tilburg
61 6 Chris Lauwen Roosendaal
62 82 Jack Jaspers Schijf
63 83 Rini Welten Asten
64 49 Maud Landers Hapert
65 48 Lonneke Konings Hapert
66 35 Johan Romme Emsworth   (GB)
67 26 Walter Lebon Meerhout    (B)
68 93 B Wodzig Brunsum
69 96 Dhr. Wesselink Breugels
70 94 Stijn de Jong Zuid-Laren
71 84 Wim Sprangers Baarle-Hertog  (B)
72 41 Conny Magielse-Rokx Etten-Leur
73 12 Jan-Steven Bakker Zeist
74 67 Cora Spruit Krimpen a/d Ijssel
75 97 Marian Damen Rijsbergen
76 98 Ria Roks Rijsbergen
77 87 Jan van den Broek Zundert
78 89 Jeanne Braspennincx Zundert
79 90 Leo van Opdorp Zundert
80 38 Ad Roks Rijsbergen
81 63 Piet Rombouts Zundert
82 64 Cobi Rombouts Zundert
83 62 Jan van Hooijdonk Zundert
84 69 Netje Goos Rijsbergen
85 60 Toin van Lint Zundert
86 68 Cees van der Linden Rijsbergen
87 14 Annelies Huiberts-vd. Linden Heeselt
88 40 Cees Verbaan Bodegraven
89 30 Nicole Frijters Hoeven
90 47 Marian Benjamins Breda
91 44 Ed Sprenkels Zundert
92 13 Marko Pijnenburg Teteringen
93 95 Tessa Sandberg Zundert
94 39 John Sprenkels Breda
95 74 Sjaak van Gestel Veldhoven